BIZNES Z FOTOWOLTAIKĄ

Na czym polega fotowoltaika? Dzięki instalacji fotowoltaicznej uzyskasz energię elektryczną z promieniowania słonecznego.

Własną – Tanią – Naturalną. Zabezpieczającą całe Twoje zapotrzebowanie na prąd. Tym samym uodpornisz się na podwyżki cen energii.

Dodatkowo od 2019 roku obowiązuje rewolucyjna ulga termomodernizacyjna, pozwalająca odliczyć od podatku wszystkie wydatki (np. na instalację paneli) aż do 53 tys. zł – przez 6 kolejnych lat. 
Mamy do tego też wszelkiego rodzaju dotacje do nawet 60 % 
A to łącznie zapewnia nam faktycznie fotowoltaikę ZA DARMO 

Jaki jest koszt fotowoltaiki? Czy mnie stać? To z pierwszych pytań, które sobie zadajesz. Odpowiadam: jeśli masz dom, gospodarstwo rolne, prowadzisz biznes i płacisz zakładowi energetycznemu za prąd, to znaczy, że stać Cię na fotowoltaikę. 
Dlaczego? Bo swoją własną inwestycję możesz sfinansować dotychczasowymi rachunkami za energię. Czyli prościej – pieniądze, które do tej pory oddawałeś zakładowi energetycznemu, przez jakiś czas będą spłacać Ci koszt fotowoltaiki (i będziesz mieć prąd). Twoja instalacja będzie działać, energia będzie się produkować, a koszt instalacji fotowoltaicznej pokryjesz dokładnie tym samym budżetem, który przeznaczsz do tej pory za prąd. Nie wydasz na instalację nowych pieniędzy. Przesuniesz je z puli „dla zakładu energetycznego” do puli „spłata mojej własnej instalacji”. Po krótkim okresie spłaty, wszystkie zyski wynikające z założenia instalacji będą zostawać już w Twoim portfelu.  

 
Fotowoltaika – jak to wszystko się odbywa i jak się to opłaca, zobacz film informacyjny.  
My jako klienci oraz polecający fotowoltaikę otrzymamy ją z firmy z którą współpracujemy, – obecnie jedna z najlepszych w Polsce, w której zarabiamy, więc nie korzystamy z firmy przedstawionej na filmie, to tylko informacja o opłacalności, w swej firmie mamy jeszcze lepsze warunki ]  

  https://www.youtube.com/watch?v=gBTsdFX0oSU   
 
PRACA  I  BIZNES 
1. Możliwość założenia paneli fotowoltaicznych dających nam od zaraz darmową energię elektryczną. 

Zaczynasz bez zobowiązań, nakładów na jakieś startery, pakiety, etc…
Liczy się tylko i wyłącznie Twoja aktywność.   

Pracujesz w miejscu swego zamieszkania – kiedy Ci pasuje.   


Czy wiesz że:  

Tu nie szukasz klienta ale on sam do Ciebie przyjdzie. 
Po prostu wystarczy odpowiedniej treści plakat, ogłoszenie w miejscach osiedli domów jednorodzinnych, na wioskach.  

A klientów Ci nie zabraknie. Sam do Ciebie się zgłosi. 


Kogo szukamy: 

Osoby komunikatywne.
Osoby chętne zarabiać duże PIENIĄDZE. 
Mające rozległe różne kontakty z firmami i osobami.
Potrafiące przedstawić prostą ofertę tak innej osobie jak i firmie.   

Jak zarabiamy ? [ prąd ] 

Najniższe prowizje ok 1,330 zł

Średnie ok 3,000 – 5,000 zł

Ale i niczym specjalnym są takie powyżej 10,000 zł !!!   


Ile możemy zarobić ? Praktycznie od 1 umowy od 1300 zł. wzwyż 

 [  35 % prowizji ]  

Pracujemy w firmie która posiada panele najnowszej generacji, oraz daje: najdłuższą gwarancję na panele i osprzęt. Samoczyszczące – nie musisz ich myć !!!


Dla naszych Partnerów przygotowaliśmy: 
– Cykl szkoleń technicznych oraz sprzedażowych z zakresu fotowoltaiki, czyli kompletne „Know-How”, które jest potrzebne do aktywnej sprzedaży naszych produktów. 
– Atrakcyjny system rabatowy. 
– Korzystne terminy płatności. 
– Materiały reklamowe. 


UWAGA – Tylko w naszej firmie. Gwarancja na panele 30 lat, osprzęt [ falownik ] 15 lat.  

Możliwość otrzymania kredytu [ jeśli potrzebny ] tylko na 3 % rocznie [ na życzenie załatwimy ]Jeśli się zdecydujesz pracować i zarabiać, to otrzymasz ode mnie po KONTAKCIE TEL: 884367758 lub na e-mail kontakt@ekozarabianie.pl wszelkie informacje. Łącznie z umową, datami i miejscowościami szkoleń, materiały informacyjne i marketingowe.   Odpowiednie plakaty czy ulotki – dzięki którym Twoja praca stanie się prosta a zainteresowani sami się do Ciebie zgłoszą.  Oraz wszelką pomoc w budowie swego biznesu.